DolceVita

Gdynia
w trakcie budowy

DolceVita

Codzienna radość życia

Marzysz o komforcie życia i celebrowaniu codzienności? Zamieszkania w gdyńskiej woli, inwestycji AB Inwestora i każdego dnia, który przechodzi z życia. Lokalizacja, dostęp do pracy osób w stylu projektu Dolce do znalezienia odpowiedzi na potrzeby, konsultacji społecznych

Villa Dolce Vita to nowoczesna butikowa kamienica, która oferuje zakwaterowanie. Projekt inwestycji nawiązuje do modernistycznych tradycji Gdyni prostymi i nakładami formami, a jednocześnie stanowi ukłon w stronę nowoczesności. Dzięki temu Dolce Vita doskonale wpisuje się w willowy charakter dzielnicy - Wzgórza Św. Maksymiliany.

Atutem inwestycji jest prestiżowa lokalizacja. Przyszli właściciele apartamentów na Wzgórzu zamieszkali w samym sercu Gdyni, w bliskiej odległości terenów nadmorskich. Dzięki temu zyskają możliwość korzystania z przestrzeni miejskiej i gospodarki miasta, jak i skarbu – parku, morza, plaży i lasu.

Przewidywany czas zakończenia prac w ramach inwestycji do grudnia 2023 roku.

Apartamenty

Komfortowa przestrzeń do życia

Inwestycja Dolce Vita swoim stylem dopasowuje się do najbliższej okolicy i stanowi enklawę szyku i elegancji. To odpowiedź na potrzeby osób, poszukujących komfortowego miejsca do życia w centrum miasta. Apartamenty zostały uruchomione i zostaną wprowadzone w taki sposób, aby zaplanować wejściecom.

Wysokie sufity oraz duże okna, że ​​są jasne, przestronne i dają więcej możliwości urządzenia swojej wymarzonej przestrzeni. Podczas projektowania willi wykorzystano najnowocześniejsze materiały, w tym wysokiej jakości materiałów korekcyjnych, które nadadzą wkład i wzorce apartamentom.

Sama, bryła budynku, charakterze, prostotą i elegancją, dzięki czemu doskonale wpisuje się w sąsiednich normach! Powierzchnia apartamentów Dolce Vita traf się od 44 m2 do aż 125 m2. Willa Dolce została również wyposażona, samochód samochodowy, samochód samochodowy, wyposażony w windę oraz samochód samochodowy.

Lokalizacja

Z widokiem na Gdynię

Doskonałym atutem inwestycji jest, w jaki sposób jest wkomponowana w przestrzeń miasta. Otoczenie i okoliczna infrastruktura infrastruktury wygodnej Muzyce w obsłudze, która sprzyja, że ​​przyszli mieszkańcy będą mogli czerpać korzyści z uroków życia w Gdyni pełnej garściami. Sąsiedztwo Bulwaru Nadmorskiego Parku Centralnego , w którym szczęśliwi posiadacze posiadaczy mistrzów Psi Skwer do wprowadzenia, do doskonałe miejsca, aby mógł cieszyć się wolnym czasem. Miłośnicy sportu również nie zabraknie korzystnych materiałów prowadzących aktywności. Nieopodal znajdują się nad korty tenisowe, promenada ze specjalnie wyznaczonymi trasami dla biegaczy, ścieżki rowerowe i siłownie „pod chmurką”.

Lokalizacja inwestycji w centrum miasta , to czas i czas i możliwość korzystania z usługi gastronomicznej oferty usługowej, i handlowo-usługowej. Śródmieście obfituje boleśnie w miejscach często i często odwiedzane przez osoby lubiące być w centrum miejskiego życia. To wszystko sprawia, że ​​Dolce Vita stanowi doskonałe miejsce do życia dla ludzi spełnionych, doceniających codzienność. Najnowsza inwestycja AB Investor jest idealną przestrzenią do rozwijania swoich pasji i korzystania z miejskiego życia w pełni, bez wyboru rozwiązań.

Lista dostępnych apartamentów

BudynekNr apartamentuilość pokoipoziompow. w m2wartość pln bruttostatusRzut PDF
DolceVita
M1
2
0.
49,51
Wolne
Pobierz PDF
DolceVita
M2
3
0.
74,58
Wolne
Pobierz PDF
DolceVita
M3
3
0.
62.68
REZERWACJA
Pobierz PDF
DolceVita
M4
2
1
44,92
Wolne
Pobierz PDF
DolceVita
M5
3
1
73,19
SPRZEDANE
Pobierz PDF
DolceVita
M6
3
1
61,76
Wolne
Pobierz PDF
DolceVita
M7
4
2
125,31
Wolne
Pobierz PDF
DolceVita
M8
3
2
62,68
Wolne
Pobierz PDF
Design Escapes

(58) 621 74 74
+48 788 028 222
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

AB INWESTOR
Andrzej Boczek
Budynek SQUARE

ul. Partyzantów 46
81-423 Gdynia

PRZYDATNE LINKI

©2021 AB INWESTOR. All rights reserved.