Młoda Polska

Sopot
inwestycja zrealizowana

Młoda Polska

Młoda Polska – inwestycja w duchu artystycznych tradycji

Młoda Polska to najnowsza inwestycja AB Inwestor zlokalizowana w jednym z najpiękniejszych polskich miast. Sam projekt wraz z koncepcją całej inwestycji powstał w znanej, cieszącej się uznaniem, sopockiej pracowni Jaffa Architekci. Młoda Polska to aż 14 wysokiej klasy, dobrze rozplanowanych apartamentów, zlokalizowanych przy ulicy Jacka Malczewskiego w Sopocie. Sama nazwa inwestycji, jak również jej charakterystyczne elementy (widoczne między innymi w samej bryle budynku) nie są przypadkowe. Architekci zainspirowali się twórczością jednego z najwybitniejszych i najbardziej uznanych artystów – Jacka Malczewskiego. Malarza, rysownika i czołowego reprezentanta jednego z najbardziej charakterystycznych okresów artystycznych w historii – Młodej Polski.

Sam projekt nawiązuje również do historycznej zabudowy Sopotu. Charakteryzuje się połączeniem tradycji i nowoczesności, które razem doskonale wpisują się w tkankę tętniącego życiem miasta. Rozpoczęcie prac nad inwestycją miało miejsce w październiku 2021 roku, natomiast zakończenie wszystkich prac budowlanych planowane jest na okolice maja 2023 roku.

Lista dostępnych apartamentów

Apartamenty

Apartamenty zaprojektowane na miarę potrzeb

Tym co wyróżnia inwestycję Młoda Polska jest doskonale zaprojektowany układ mieszkań oraz przestrzeni wokół budynku. W samym apartamentowcu mieścić się będzie 14 przestronnych dwu i trzypokojowych mieszkań o powierzchni od 30 do 66 metrów kwadratowych. Przyszli mieszkańcy, którzy wybiorą parter, będą mogli cieszyć się przestronnymi i dobrze rozplanowanymi ogródkami, których powierzchnia liczyć będzie od 38 do aż 182 metrów kwadratowych. Z kolei osoby decydujące się na apartamenty na wyższych piętrach budynku, będą mogli zrelaksować się na bardzo przestronnych i nasłonecznionych balkonach.

Cały teren inwestycji Młoda Polska będzie ogrodzony, a okolice budynku ozdobi świetnie zagospodarowana zieleń, zaś funkcjonalności dodadzą ciągi piesze oraz wygodne dojazdy do miejsc naziemnych. W ramach inwestycji przewidziano także miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej oraz komórki lokatorskie. Budynek będzie wyposażony w nowoczesną windę, która ułatwi przemieszczanie się z podziemnej hali do ostatniego piętra apartamentowca.

Architektura inwestycji Młoda Polska, prywatna przestrzeń, nowoczesne rozwiązania oraz przemyślana obecność zieleni stworzą kameralną enklawę o niepowtarzalnej atmosferze.

Lokalizacja

Doskonała lokalizacja gwarancją niezależności i komfortu

Oprócz bliskości terenów zielonych i niewielkiej odległości od plaży miejskiej, przyszli mieszkańcy apartamentów Młoda Polska będą mogli korzystać z bezpośredniej bliskości sklepów spożywczych oraz innych obiektów infrastruktury - popularnych restauracji, punktów usługowych czy centrum medycznego. Lokalizacja Młodej Polski to gwarancja niezależności i komfortu. W pobliżu inwestycji znajdują się przedszkola i szkoła podstawowa. W odległości zaledwie 700 – 800 metrów ulokowane są również wydziały Uniwersytetu Gdańskiego. Szybką i wygodną komunikację zapewnia pobliska aleja Niepodległości, którą dojechać można w kilka minut do centrum Gdyni oraz do Gdańska.

Młoda Polska to doskonała odpowiedź na potrzeby zarówno młodych rodzin, studentów, jak i osób starszych. Idealne miejsce do życia dla wszystkich tych, którzy szukają przestronnego i dobrze zlokalizowanego apartamentu i chcą dodatkowo codziennie cieszyć się nie tylko bliskością jednego z najpopularniejszych kurortów w Polsce, ale również doceniają spokój i bliskość natury. Atmosfera i lokalizacja Młodej Polski zapewnią mieszkańcom satysfakcję z wyboru dobrego adresu.

700 – 800 m ulokowane są Wydział Ekonomiczny i Wydział Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego


Design Escapes

(58) 621 74 74
+48 788 028 222
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

AB INWESTOR SP. Z O. O.
Andrzej Boczek
Budynek SQUARE

ul. Partyzantów 46/402
81-423 Gdynia

PRZYDATNE LINKI

©2021 AB INWESTOR. All rights reserved.